KONST / Litografier / Färglitografi 13038341
nr 1303 8341
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga, oramad. Motivet: 42x59cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:24:51
27/1 18:16:52